Dy artistë kurorëzojnë dashurinë e tyre në Galerinë Kombëtare të Kosovës

12 Shtator, 2018 - 7:27 pm

Galeria Kombëtare e Kosovës ka mirëpritur sot ekspozitën e artistëve Mina Krasniqi dhe Leonid Palushaj, shkruan KultPlus.

Por askush nuk e priste që jo vetëm ekspozitë, por sonte po i priste edhe një martesë, pikërisht martesa e këtyre dy artistëve.

Mina dhe Leonid e kurorëzuan dashurinë e tyre para fillimit të ekspozitës, pikërisht në hyrje të Galerisë.

Për më shumë KultPlus ju sjellë një video nga vendi i ngjarjes.

Ekspozita që artistët e sapomartuar kanë hapur sonte, titullohet “Kurrë s’kanë me u rritë” dhe vjen e kuruar nga Burim Berisha./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme