Edi Rama: Kam një lidhje me Konicën dhe Nolin

20 Shkurt, 2018 - 10:11 pm

Mënyra e të veshurit, stili i tij i veçantë i mbajtjes së një palë atleteje apo kollaret shumëngjyrëshe, nuk është se i kanë shpëtuar vemendjes së moderatorit Mustafa Nano në emisionin “Provokacija”, në “ABC News”. Trendi që ai ka ofruar i ka dy anët e medaljes. Ka nga ata që e kanë përqafuar, por pas nuk ngelen edhe kritikat.

Me veshjen, sipas Nanos, kryeministri është i ngjashëm me natyrën e Faik Konicës.

Edi Rama: E di që kam një lidhje kështu…

Mustafa Nano: Me Konicën?

Edi Rama: Po e di. Me Konicën dhe me Nolin. E kam jetuar gjithmonë si një lidhje timen të fshehtë me ta./konica.al

Të fundit

Të ngjajshme