Ekspozitë në Shkup për nder të aktorit Sefedin Nuredini

2 Qershor, 2021 - 7:55 pm

Që nga dita e hënë në ‘Qendrën Kulturore për të Rinjë’ në Shkup, është hapur ekspozita me fotografi dhe piktura e aktori të ndjerë Sefedin Nuredini, shkruan KultPlus.

Ekspozita e aktorit Sefedin Nuredini do të qëndroj e hapur edhe sot.

Në këtë ekspozitë ishin prezent shumë artdashës.

Kjo ekspozitë është organizuar nga shoqata ‘Films n’roses’, aktori Mentor Nuredini dhe është përkrahur nga qyteti i Shkupit dhe Komuna Çair./ KultPlus.com

No description available.
No description available.
No description available.

Të fundit

Të ngjajshme