займ на карту онлайн потребительский кредит

Fadil Berisha publikon në rrjetet sociale foton e parë të realizuar me një modele shqiptare

22 Maj, 2019 - 9:56 am

Para aparatit të tij fotografik kanë pozuar qindra blogere e modele shqiptare dhe ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për fotografin e mirënjohur shqiptar, Fadil Berishën, i cili jeton dhe vepron në New York të SHBA-ve.

Megjithatë, fotografi ka kujtuar sot modelen e parë shqiptare e cila ka pozuar para aparatit të tij, plot 20 vite më herët e që ishte edhe Miss Shqipëria, Valbona Çoba.

Të ngjajshme