Fotografi të vjetra të Urës së Ibrit në Mitrovicë (FOTO)

15 Janar, 2018 - 6:00 pm

Ura e Ibrit në Mitrovicë e cila tashmë ka edhe historinë e jugut dhe veriut të Mitrovicës, tashmë ka një dukje krejt tjetër, shkruan KultPlus.Kjo urë ka zanafillën shumë herët. KultPlus ka siguruar disa fotografi të kësaj ure, e cila shihet të jetë e ndërtuar me mjetet e asaj kohe. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme