Fshati më i dekoruar në Kosovë (FOTO)

18 Dhjetor, 2017 - 2:24 pm

Konsiderohet si fshati më i dekoruar në Kosovë për shënimin e festave të fundvitit, shkruan KultPlus.


Është fshati Doblibarë në Komunë të Gjakovës, dhe dekorimet në këtë fshat kanë tërhequr vëmendjen e shumë vizitorëve.


Për të parë se si po duket ky fshat në këtë fundvit, mund të shihni fotot që ka siguruar KultPlus./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme