Gratë dhe fëmijët nga Ulqini, prezantohen me ekspozitë në Galerinë Qahili

20 Prill, 2018 - 4:00 pm

Gratë dhe fëmijët nga Ulqini do të prezantohen me një ekspozitë në Galerinë Qahili, shkruan KultPlus.

Kjo ekspozitë do të prezantohet më 21 prill, prej orës 19:00, ekspozitë që vjen nga OJQ “Art Dulcinium”. Në këtë ekspozitë do të prezantohen piktura me motive nga Ulqini dhe veshjet tradicionale te Ulqini!/KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme