Kur natyra është në perfeksionin e saj (FOTO)

6 Janar, 2020 - 9:58 pm

Natyra gjithmonë ka arritur të magjeps syrin e secilit me bukuritë e saj dhe me mënyrën e mistershme përmes së cilës funksionon ajo.

Chen Chengguang, fotograf nga Tajvani, ka realizuar disa fotografi të zogjëve, ku shihen të renditur në mënyrë perfekte, ndërsa fotografitë janë shkrepur në momentin e duhur.

Më poshtë mund të shihni disa prej fotove më të bukura të realizuara nga fotografi Chengguang. / KultPlus.com

Të ngjajshme