Tirana shënon 100 vjetorin me logon e dizajnuar nga kompania “Karrota”

16 Janar, 2020 - 7:13 pm

Logoja fituese e 100 vjetorit të Tiranës kryeqytet është logoja e dizajnuar nga kompania Karrota.

Lajmin e kanë treguar vetë Erion Veliaj dhe Fisnik Ismaili – nga Karrota.

Mbi 35 mijë qytetarë morrën pjesë në një votim online ku u paraqitën katër logot finaliste, ndërsa ajo e Karrotës pati më së shumta vota. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme