Si u dekoruan vezët në festën e Pashkëve (FOTO)

2 Prill, 2018 - 10:51 am

Ide kreative nga më të ndryshmet u panë gjatë ditës së djeshme në mbarë botën.

Dje u festuan Pashkët, dhe tradita për dekorimin e vezëve ende mbahet gjallë.

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar fotografi nga më të ndryshmet se si janë festuar Pashkët, ndërsa disa medie kanë listuar edhe fotografitë e vezëve të dekoruara.

Në formë kaktusi, vezë të lyera me ngjyra të ndryshme, ombre, në formë akulloresh e të tjera, janë këto vetëm disa nga dizajnet e bukura që dje janë realizuar./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme