Sonte mbahet “Miss Gjermania”, kreatorja shqiptare vesh finalistet

23 Shkurt, 2019 - 7:15 pm

Sonte do të mbahet finalja e “Miss Gjermanisë”  dhe mbrëmja pritet që të jetë e mrekullueshme. Një arsye më shumë për të ndjekur këtë ngjarje do të jenë kreacionet të cilat do i veshin kandidatet pasi që ato janë krijuar nga kreatorja shqiptare e njohur si Flora S.

Vajzat do të sfilojnë dy herë me kreacionet e shqiptares, ka bërë të ditur vet kreatorja Flora Suldashi për KultPlus.

“Vajzat do të hapin eventin me veshjet e realizuara nga unë dhe po ashtu edhe në fund tetë finalistet do të veshin fustanet e mia”, është shprehur kreatorja.

Kjo mbrëmje është shumë e rëndësishme dhe do të jenë mbi 2 mijë të ftuar si dhe një numër i madh i mediave të cilat do të mbulojnë këtë ngjarje. Kujtojmë se kreacionet Flora S janë parë edhe më herët në këtë garë bukurie/ KultPlus.com


Flora Suldashi

Të fundit

Të ngjajshme