Sot hapet ekspozita “Kosova falënderon NATO-n”

3 Qershor, 2022 - 10:00 am

Sot do të bëhet hapja e ekspozitës “Kosova falënderon NATO-n”, e fotografit Asllan Krasniqi.

Ai këtë e ka bërë në bashkëpunim më “Miqtë e NATO-s”, duke paraqitur grafitët e “Lirisë dhe Paqes”.

Ekspozita do të jetë e hapur nga  3 deri më 12 Qershor në sheshin Nënë Tereza, në Prishtinë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme