Të mërkurën mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve vjetore në fushën e arteve pamore

13 Qershor, 2022 - 7:30 pm

Së shpejti do të mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve vjetore në fushën e arteve pamore, përcjellë KultPlus.

Sipas Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ngjarja do të mbahet më 15 qershor 2022 (e mërkurë) në orën 14:00, në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës “Pjetër Bogdani”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme