10 filmat që duhet t’i shihni gjatë gushtit

2 Gusht, 2021 - 12:56 pm

Nga filmi i zhanrit muzikor  “Vivo” e Lin-Manuel Miranda deri tek shpartalluesi i mbinatyrshëm “Candyman” dhe biografia “Respect” e Aretha Franklin, këta janë filmat që nuk duhet humbur këtë muaj, transmeton KultPlus.

Candyman

Foto: Universal Pictures

Vivo

Foto:Netflix

Beckett

Foto:Netflix

Free Guy

Foto: Alamy

Handsome

Foto: Republic Film Distribution

Reminiscence

Foto:Ben Rothstein/ Warner Bros

The Suicide Squad

Foto:Warner Bros Pictures/ DC Comics

Respect

Foto:Quantrell D Colbert/ Metro-Goldwyn-Mayer Pictures

Wildland

Foto:Christian Geisnës/ Snowglobe

Coda

Foto: Apple TV+

Të fundit

Të ngjajshme