Adele do t’ua kompensojë fansave anulimin e koncerteve në Las Vegas me një dokumentar ku do t’i tregojë të gjitha

16 Korrik, 2022 - 12:30 pm

Adele po vjen me një projekt të madh. Ylli me famë botërore thuhet se po planifikon një dokumentar që tregon gjithçka për karrierën, dashurinë dhe për shfaqjet e anuluara në Las Vegas. Sipas gazetës britanike The Sun, producentët kanë nisur punën për dokumentarin.

“Adele ndjen se ajo i zhgënjeu disi fansat me mënyrën se si kanë kaluar 12 muajt e fundit, veçanërisht shtyrja në minutën e fundit të koncerteve të saj në Las Vegas, dhe e sheh këtë si një mënyrë për të kompensuar këtë”, tha një burim për gazetën britanike.

Adele është duke punuar në një dokumentar intim për karrierën e saj rekorde dhe se si ajo përballet me famën globale

“Edhe pse të gjithë e dinë emrin e saj, Adele është ende mjaft misterioze si person. Jeta e saj tani në krahasim me kohën kur publikoi albumin e saj debutues është e panjohshme.” Burimi tha se projekti intim do të eksplorojë karrierën e këngëtares së “Hello” dhe udhëtimin drejt famës globale./abcnews/ KultPlus.com

Të ngjajshme