Adriana Matoshi sjellë në pak minuta punën e saj në vitin që po lëmë pas (VideoSelfie)

31 Dhjetor, 2017 - 9:44 am

Adriana Matoshi, emër i njohur në kinematografinë kosovare, sjellë në VideoSelfie për KultPlus, vitin 2017-të, brenda pak minutave.

Adriana, një fytyrë e dashur për audiencën shqipfolëse, nga Parisi uron festat e fundvitit dhe flet pak për pjesëmarrjen e saj në filma të suksesshëm kosovarë.

Pak me shaka e me fjalë të dashura siç ajo di t’i thurë, sjellim videon e Adrianës në këtë fund të vitit 2017-të.

Gjatë ditës sot do të kemi videoselfie të tjera por edhe intervista ekskluzive me njerëz nga fusha e artit dhe kulturës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme