Aksioni Snake Eyes, bazuar në personazhin e njohur nga filmat G.I Joe, fillon të shfaqet edhe në Cineplexx

23 Korrik, 2021 - 3:57 pm

Filmi i zhanrit aksion “Snake Eyes” ka nisur shfaqjen në Cineplexx këtë të enjte, më 22 korrik, ditën kur u mbajt edhe premiera botërore e këtij filmi.

Në ditën e premierës botërore të filmit Snake Eyes, aksioni i bazuar në personazhin e njohur nisi të shfaqet edhe në Cineplexx. Filmi është në regji nga Robert Shwentke dhe në rolet kryesore vijnë aktorët e njohur si: Henry Golding, Andrew Koji, Samara Weaving. Filmi, ka një buxhet prej 88 millionë dollarë dhe është një nga filmat aksion më me zë të verës.

https://fb.watch/v/2VhO4MrCN/

Filmi është një spin-off i G.I. Joe i fokusuar rreth personazhit Snake Eyes. Ky personazh ishte pjesëmarrës në dy filmat e njohur aksion “G.I. JOE” dhe suksesi i të dy filmave bëri që kompania të vendos të bëjë një film ku fokus kryesor do të jetë personazhi misterioz dhe historinë që fshihet prapa maskës së tij.

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx, ose edhe online përmes aplikacionit Cineplexx Ks.

Për më shumë informata rreth këtij filmi, klikoni këtu mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme