Aktori i njohur vdes në moshën 26-vjeçare

16 Mars, 2019 - 8:30 pm

Mike Thalassitis, aktor i njohur për rolin e tij në “Love Island”, u gjet i vdekur sot.

Trupi i tij u gjet në pyll, afër shtëpisë së tij në Essex.

Mike, 26 vjeç, ka qenë edhe futbollist kurse së fundmi është bërë i njohur për rolin e tij në serinë britanike “Love Island”, transmeton Koha.net.

Me origjinë nga Qipro, Thalassitis ka pasur shumë fansa dhe është ndjekur shumë në Britani. / KultPlus.com

Të ngjajshme