Aktorja nga Egjipti rrezikon 5 vite burgim se ka veshur fustan transparent

2 Dhjetor, 2018 - 9:17 am

Një aktore nga Egjipti do të dalë përpara gjyqit për “imoralitet” dhe “promovim vesi” pasi veshi një fustan të tejdukshëm në një festival filmi në Kajro.

Rania Youssef do të gjykohet në janar pasi pati shumë ankesa ndaj saj për fustanin e zi të tejdukshëm.

Nëse do të dënohet, aktorja rrezikon 5 vite burg./KultPlus.com

Të ngjajshme