Bebe Rexha debuton si aktore në filmin “Queenpins”

8 Korrik, 2021 - 8:32 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha pritet të debutojë në rolin e aktores në filmin ‘’Queenpins’’. Ajo do të aktroj përkrah aktorëve të famshëm si: Kristen Bell, KirbyHowell-Baptiste, Paul Walter Hauser, dhe Vince Vaughn, ndërsa ajo është shprehur se ndjehet tejet e entuziazmuar, shkruan KultPlus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetin social Twitter duke shpërndarë trajlerin e filmit dhe një mbishkrim.

“Jam e entuziazmuar të shpërndajë debutimin tim në filmin Queenpins, përkrah Kristen Bell, KirbyHowell-Baptiste, Paul Walter Hauser, dhe Vince Vaughn. Filmi është drejtuar dhe shkruar nga Aron Gaudet dhe Gita Paullapilly”, ka shkruar ajo.

Filmi parashihet të shfaqet premierë në kinema në shtator të këtij viti.

Ndërkohë, sot është bërë e ditur se edhe Dua Lipa do të bëhet pjesë e filmit triler “Argylle”, ku do të debutojë për herë të parë si aktore, duke dëshmuar për talentin e tyre që secila po e sjell në forma tejet të veçanta. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme