DC League of Super-Pets arrin në Cineplexx me eventin Dita e Familjes më 31 korrik me super-shpërblime dhe aktivitete për fëmijë

27 Korrik, 2022 - 4:05 pm

Mbrapa çdo superheroi është një super-kafshë, dhe këtë herë do të mund t’i shikojmë kafshët në aksion shpëtimi në kinemanë Cineplexx me eventi Dita e Familjes me shumë shpërblime dhe aktivitete argëtuese për fëmijë.

Cineplexx sjellin njërin prej animacioneve të shumëpritur të verës, DC League of Super-Pets i cili po arrin në Cineplexx këtë të diel me 31 korrik me eventin Dita e Familjes. Ky event do të mbahet në të dy kinematë, në Prishtinë dhe në Prizren, duke filluar nga ora 11:30 ku përveç super-shpërblimeve do të ketë facepainting falas dhe coloring pages.

Sa i përket ngjarjes së filmit, Krypto, Super-Qeni dhe Superman janë miq të pandashëm, që ndajnë të njëjtat superfuqi dhe luftojnë krimin krah për krah në Metropolis. Megjithatë, kur Man of Steel dhe pjesa tjetër e Justice Leauge rrëmbehen, Krypto duhet të bindë një grup kafshësh që të zotërojnë fuqitë e tyre të reja për një mision shpëtimi. Aktorët kryesor mbrapa zërave janë dyshja fantastike Dwayne Johnson dhe Kevin Hart.

Gjatë eventit që do ta organizojë Cineplexx do të dhurohen shpërblime të ndryshme në të dy kinematë.

Në kinemanë në Prishtinë do të dhurohen:

5x lodra të DC League of Super-Pets nga The Entertainer

10x bileta për lojëra pa limit brenda ditës nga Blissville   

Ndërsa në kinemanë në Prizren do të dhurohen:

5x lodra të DC League of Super-Pets nga The Entertainer
5x Gift Cards nga Area 52 Trampoline Park

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx Kosovo (e lidhni me kete link fjalën Cineplexx Kosovo, ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit apo direkt në kinema prej orës 15:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme