Disney rikthen në ekran filmin klasik “Hokus Pokus 2”

23 Maj, 2021 - 4:59 pm

Një ribashkim magjik është thuajse gati.

Bette Midler, Sarah Jessica Parker dhe Kathy Najimy pritet të rivijnë në ekran si “Motrat Sanderson” në filmin “Hokus Pokus 2”, vazhdim i filmit klasik të vitit 1993.

Disney ka zgjedhur që filmi të shfaqet premierë vitin e ardhshëm./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme