Dua Lipa publikon pamjet e para të filmit ‘Argylle’

9 Mars, 2022 - 11:00 am

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka treguar pak nga filmi i saj më i ri ku luan.

Lipa shfaqet me një rol në filmin “Argyle”.

Ajo në këtë skenë paraqitet në krahët e një aktori që duket sikurse po vallëzojnë.

Filmi “Argyle” është prodhim i Marvel dhe në të përpos Dua Lipës luajnë edhe: Henry Cavill, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, John Cena, Samuel L. Jackson, Dua Lipa, Ariana DeBose dhe Rob Delaney./ KultPlus.com

Të ngjajshme