Dua Lipa shfaqet me një pamje të veçantë në filmin “Argylle” (FOTO)

28 Shtator, 2023 - 11:19 pm

Dua Lipa është shfaqur me një minifund të arit derisa ka luajtur krah aktorit Henry Cavil në trilerin e filmit të zhanrit triler dhe spiunazh “Argylle” 

Traileri i shumë pritur i filmit Argylle është lansuar të enjten. 

Në pamjen e parë shohim bionden Dua Lipa që luan krah aktorit të njohur Henry Cavill në filmin me prodhim të Apple Original dhe Universal Pictures që ka për regjisor Matthew Vaughn, që ka bërë Kingsman. 

Filmi pritet që të jepet premierë më 2 shtator 2024. 

Këngëtarja (28) kosovare shihet me një fustan të shkurtër derisa luan rolin e së dashurës së Henry Cavill. /KultPlus.com

Të ngjajshme