Dwayne Johnson publikon trailerin e komedisë biografike (VIDEO)

17 Janar, 2021 - 7:55 pm

Dwayne Johnson ka gëzuar artdashësit e tij, nëpërmjet publikimit të trailerit të parë për komedinë biografike “Young Rock”, shkruan KultPlus.

“Young Rock” do të vijnë në formë dokumentari si seri në NBC, duke përfshirë vitet e tij të fëmijërisë, kohën kur ishte mundës dhe karrierën e tij në aktrim.

“Me të vërtetë do të doja që babai im ta shihte këtë. Ai do të ishte krenar”, ka shkruar Johnson në Instagram.

Në trailerin e publikuar nga Johnson shihen edhe aktorët Adrian Groulx dhe Bradley Constant që futen në rol për të portretizuar një pjesë të jetës së Johnson, shkruan NME. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme