займ на карту онлайн потребительский кредит

Dylan mungon, por çfarë bëjnë të tjerët në episodin e ri: Publikohet traileri i parë i vazhdimit të serisë, “Beverly Hills”

17 Maj, 2019 - 1:00 pm

Para 19 vjetëve është shfaqur episodi i fundit i serisë së famshme edhe ndër shqiptarët, “Beverly Hills”.

Tashmë kanë nisur edhe regjistrimet e sekuencave të para të episodeve të reja të hit krijimtarisë artistike.

Ekipi i një prej serialeve më të njohura të viteve nëntëdhjetë është mbledhur kohët e fundit dhe është tanimë është publikuar një video e shkurtër zyrtare e episodeve të reja.

Në njoftim shohim se si karakteret e preferuara fillojnë ditën. Në sfond, ne dëgjojmë një melodi nga tabela hyrëse e serisë që do të zgjoj nostalgjinë e shumë shikuesve.

Brendoni zgjohet me tingujt e alarmit, Brenda mediton në oborrin e shtëpisë, Kelly rregullon flokët, Steve hyn në një makinë sportive, Donna përgatit mëngjesin, Davidi zgjedh një kravatë dhe Andrea nxiton për të punuar.

Megjithatë, një nga personazhet kryesore mungon në listë, Dylani, pasi aktori Luc Perry, i cili e interpretoi atë, vdiq në mars të këtij viti.

Ndryshe, shumë shpejt do të bëhet e ditur edhe kur do të bëhet transmetimi i parë i episodeve të reja filmike. /Telegrafi/ KultPlus.com

Të ngjajshme