Edi Mehana sfidohet edhe si regjisor, përfundon xhirimet e filmit “The Pride”

13 Gusht, 2017 - 11:35 am

Aktori kosovar Edi Mehana, pas roleve të shumta në seriale dhe filma amerikanë, tashmë ka vendosur të sfidohet edhe prej një këndi tjetër, atij të regjisorit, shkruan KultPlus.

“The Pride”, është filmi i metrazhit të shkurtër që tashmë ka përfunduar xhirimet, ku për skenaristë, sipas njoftimeve të vet Mehanës, ka Virtyt Kelmendin e Edi Mehana.

Në këtë film me rolet e tyre luajnë aktorët: Charles Tiedje, Dominic Capone, Doug Mcdade, Chris Maher, Gabija Guzauskaite, James Fuller, Kenny Lone Eagle, Harold Dennis, Luis Centeno e Edi Mehana./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme