‘Fast And Furious 9’ shtynë sërish datën e lansimit për shkak të pandemisë

3 Tetor, 2020 - 3:25 pm

Lansimi i filmit të ri të “Fast And Furious 9” është shtyrë sërish.

Pjesa e nëntë me aktorin kryesor Vin Diesel është shtyrë më 28 maj 2021 për shkak të pandemisë, raorton NME, transmeton KultPlus.

“Fast and Furious 9” ishte një nga filmat e parë që shtynë datën e lëshimit edhe një herë tjetër, kur për herë të parë pas paraqitjes së pandemisë COVID-19 në botë kishte njoftuar shtyrjen për në prill të vitit 2021.

Admiruesit edhe për pjesën e nëntë të filmit do të shohin aktorët: Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel dhe Helen Mirren krah aktorit Diesel. / KultPlus.com

Të ngjajshme