Festivali i Filmit në Sarajevë, zbulon anëtarët e jurisë për filmat e metrazhit të gjatë

7 Korrik, 2017 - 12:12 pm

Një ndër festivalet më prestigjioze në rajon “Festivali i Filmit në Sarajevë”, tashmë ka zbuluar anëtarët e jurisë për filmat artistik të metrazhit të gjatë, shkruan KultPlus.

Në edicionin e 23 të këtij festivali që do të nisë më 11 dhe do të zgjasë deri më 18 gusht, filmat e gjatë do të jenë nën llupën e pesë anëtarëve të jurisë.

Ata janë: Micehl Franco, Mark Adams, Goran Bogdan, Fatma Al Remaihi dhe Melisa Sozen./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme