Filmi “Diamanti” nga sot në Cineplexx

25 Tetor, 2018 - 12:30 pm

Filmi “Diamanti” me skenar nga Besart Sllamniku dhe regji nga Genc Berisha nga sot fillon të shfaqët në Cineplexx Kosovo, shkruan KultPlus.

Në rolet kryesore janë: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Luan Jaha, Muhamed Arifi, Ylber Bardhi Irena Cahani, Ilir Prapashtica, Dukagjin Podrimaj, Edona Reshitaj etj.

Tek “Diamanti”, protagonistet kryesor, Vuca, Bulli dhe Zagi detyrohen të vjedhin një Diamant i cili është kusht për jetën e tyre.

Për shkak të interesimit të madh, sot filmi “Diamanti” do ta shfaqët në 8 orare:
17:50, 18:15, 19:30, 20:00, 20:20, 21:30, 22:00 dhe 22:30.

Ky film është prodhim i shtëpisë filmike “A & G Production” dhe është i mbështetur nga Qendra Kinematografike e Kosovës./ KultPlus.com

Të ngjajshme