Furtuna Aliu pjesë e filmit “The Exile Road” që u shfaq në Los Angeles

6 Shkurt, 2023 - 9:49 pm

Furtuna Aliu njihet në komunitetin artistik si një aktore me shumë potencial dhe energji. Disa e njohin që nga koha kur këndonte në ‘Voice Kids of Albania, e të tjerë nga filmat në të cilët ajo mori pjesë, shkruan KultPlus.

Aktorja Aliu së fundmi bëri të ditur në rrjetet sociale se filmi në të cilin luan ajo, “The Exile Road” pati shfaqjen Los Angeles, Kaliforni.

“Të shtunën patëm një festë të vogël dhe shfaqjen e Babylonia: The Exile Road. Bërja e kësaj ishte një përjetim absolut, faleminderit @officiallyaverton dhe @foreign.factor @exileroad @keytalentmanagement”, shkruan ajo. / KultPlus.com

Të ngjajshme