займ на карту онлайн потребительский кредит

Gati për “Emmys Awards 2017”

16 Shtator, 2017 - 7:03 pm

“Emmys Awards 2017” do të zhvillohet këtë fundjavë dhe më të mirët do të nderohen gjatë gjithë shfaqjes.

Westwrold dhe Saturday Night Live kryesojnë me nominimet këtë vit, secili me nga 22.

Game Of Thrones, seriali i cili fitoi “Drama e shquar” vitin e kaluar, nuk kishte të drejtë këtë vit, pasi sezoni u shfaq gjatë verës, pas datës së përshtatshmërisë.

Stephen Colbert do të drejtojë Emmys, i cili do të mbahet në CBS në natën e së dielës. / KultPlus.com

Të ngjajshme