Genc Salihu dhe Alban Ukaj marrin çmimin “Çmimi ndërkombëtar për një film/aktor kosovar”

22 Korrik, 2018 - 10:09 pm

“Çmimi ndërkombëtar për një film/aktor kosovar” shkon për Genc Salihun dhe Alban Ukajn për rolin e tyre në filmin “Martesa”.

Sonte përfundon edicioni i 10-të i PriFilm Fest. Festivali mes datave 17 dhe 22 korrik, solli gjithsej 58 filma cilët u shfaqen në programe të ndryshme garuese dhe jo-garuese, shkruan KultPlus./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme