“Gra, nuk jeni një qendër rehabilitimi për burrat e rritur keq”

20 Dhjetor, 2020 - 8:56 pm

Aktorja Julia Fiona Roberts është një aktore dhe producente Amerikane. Ajo u vendos si një zonjë kryesore në Hollywood pasi kryesoi filmin komed romantik Pretty Woman (1990), i cili fitoi 464 milion dollarë në të gjithë botën. Ajo ka fituar tre Çmime Golden Globe, nga tetë nominime, dhe është nominuar për katër Çmime Oskar për aktrimin e saj të filmit, duke fituar Çmimin e Akademisë për Aktoren më të Mirë për interpretimin e saj në Erin Brockovich.

KultPlus sonte ju sjell një ndër shprehjet më të njohura të aktores amerikane.

Gra, nuk jeni një qendër rehabilitimi për burrat e rritur keq. S’është detyra juaj t’i ndreqni, t’i ndryshoni, t’u bëheni prindër apo t’i rrisni.  Ju kërkoni një partner, jo një projekt./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme