Jason Momoa pjesë e ‘Fast the Furious 10’

30 Janar, 2022 - 12:07 pm

Ylli i “Aquaman” Jason Momoa është bërë zyrtarisht pjesë e ‘Fast and Furious’, transmeton KultPlus.

Variety ka mësuar se Momoa do të luajë përballë Dominic Toretto-s së Vin Diesel dhe ekipit të “Fast and Furious” në pjesën e 10-të.

Ekipi e mirëpriti zyrtarisht Momoa-n në ekuipazh përmes mediave sociale të premten vonë, me një postim të titulluar, “Fast Fam vazhdon të bëhet më e madhe”.

Me regji të Justin Lin, filmi titullohet”Fast and Furious 10″, me të gjithë ekuipazhin që pritet të kthehet, duke përfshirë Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Sung Kang dhe Charlize Theron.

‘Fast and Furious 10’ do të shfaqet në kinema më 19 maj 2023./KultPlus.com

Të ngjajshme