займ на карту онлайн потребительский кредит

Ka vdekur aktorja Heather Menzies-Urich

26 Dhjetor, 2017 - 10:13 am

Aktorja Heather Menzies-Urich, e njohur për portretizimin e Louisa von Trapp në filmin e vitit 1965 “Sound of Music”, vdiq natën e së dielës në Frankford, Ontario.

Ajo ishte 68 vjeç.

Menzies-Urich, e veja e aktorit Robert Urich, ishte diagnostikuar kohët e fundit me kancer, sipas djalit të saj Ryan Urich.
Urich tha se nëna e tij vdiq në prag të Krishtlindjes, të rrethuar nga fëmijët e saj dhe anëtarët e familjes, transmeton Klan Kosova./ KultPlus.com

Të ngjajshme