Këto janë pesë aktoret më të paguara në botë për vitin 2017-të

16 Gusht, 2017 - 10:19 pm

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar momentalisht në botë.

Stone është zgjedhur aktorja më e paguar për këtë vit, ndërsa ka lënë pas Jennifer Lawrence dhe Jennifer Aniston.


Jennifer Aniston


Mila Kunis

Aktorja e La La Land apo Birdman ka fituar 26 milion dollarë në 12-të muajt e fundit. Në listën e pesë aktoreve më të paguara janë edhe Mila Kunis dhe Melissa McCarthy.


Melissa McCarthy


Jennifer Lawrence

Emma Stone momentalisht po punon në komedinë Maniac, ndërsa do të jetë edhe në filmin Battle of the Sexes. Emma është vetëm 28 vjeçare, ndërsa këtë listë e ka formuluar Forbes. / KultPlus.com

Të ngjajshme