Komedia “Ticket to Paradise” arrin në Cineplexx me shumë shpërblime për Ladies Night!

3 Tetor, 2022 - 11:47 am

Dyshja Julia Roberts dhe Geroge Clooney rikthehen me filmin e ri komedi-romancë, “Ticket to Paradise”. Për këtë premierë, Cineplexx organizon eventin e shumëpritur Ladies Night” me shumë shpërblime në dy lokacionet – Prishtine dhe Prizren.

Eventi “Ladies Night” do të mbahet më datën 6 tetor duke filluar nga ora 19:00. Ngjarja e filmit flet per dy prindër të divorcuar – Julia Roberts dhe George Clooney, të cilët udhëtojnë për në Bali pasi mësojnë se vajza e tyre do të martohet me një burrë që sapo e ka njohur. Ata duhet të punojnë së bashku për të sabotuar dasmën për të parandaluar që vajza e tyre mos të bëjë të njëjtin gabim që ata bënë.

Këto janë shpërblimet që do të dhurohen gjatë eventit:

Në kinemanë në Prishtinë:

5x Gift Cards në vlerë prej 250€ nga anaderm Spitali i Kirurgjise Estetike
5x Gift Cards në vlerë prej 100€ për tretmane me Jetpeel nga anaderm Klinika Dermatologjike dhe Estetike
2x Microblading në vlerë prej 250€ nga Brows by Fjolla
5x Dhurata me vlerë 40€ nga Sellma
1x Gift Card në vlerë prej 150€ nga XYZ
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Armani Exchange
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga HUGO
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Replay Kosovo
3x Seruma të Biotherm nga EBC Cosmetics 
3x Çanta nga Carpisa kosovo 
3x Volume Lash Extensions nga Rinesa Lashes 
3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 65€ nga Ándërr Atelie 

https://www.instagram.com/p/Cixy3sSvzbI/

Në kinemanë në Prizren:

5x Dhurata me vlerë 40€ nga Sellma
3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 65€ nga Ándërr Atelie 
3x Volume Lash Extensions nga Lashes Nita   
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga A&M Clothes
3x Çanta nga Carpisa
3x Seruma të Biotherm nga EBC Cosmetics
 3 Shërbime prej 30€ nga Creative Nail Designs 

https://www.instagram.com/p/Cixy8vdPn4Z/

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx, ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS apo direkt në kinema prej orës 15:00.

Të fundit

Të ngjajshme