Konfirmohet lajmi për vazhdimin e filmit ‘Joker’

8 Qershor, 2022 - 11:20 pm

Zyrtarisht është konfirmuar lajmi për vazhdimin e filmit “Joker”.

Lajmin e ka bërë të ditur regjisori Todd Phillips i cili ka zbuluar se titulli për vazhdimin do të jetë Joker: Folie à Deux.

Phillips, i cili drejtoi dhe shkroi filmin e parë Joker me Joaquin Phoenix, po bashkohet sërish me bashkë-skenarin Scott Silver në vazhdim.

Ai ndau kopertinën e kuqe të skenarit në faqen e tij në Instagram./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme