Kur Kasandra erdhi në Shkup, qytetarët e pritën me plot dashuri (FOTO)

25 Nëntor, 2017 - 9:07 pm

Kur aktorja Coraima Torres erdhi në Shkup para disa vitesh, një pjesë e mirë e qytetarëve doli ta priste e ta përshëndeste.

Torres ka qenë aktorja kryesore në serialin e famshëm “Kasandra”, i cili për disa vite është transmetuar në plot shtete të Ballkanit, dhe në rreth 100 shtete në mbarë botën.

Kasandra e bukur erdhi në Shkup para disa vitesh dhe fotografitë poshtë tregojnë se si ajo u prit nga qytetarët e Shkupit.

“Kasandra” për herë të parë u transmetua në vitin 1992 ndërsa zgjati der në vitin 2012-të. Seriali është nga Venezuela, prodhuar nga RCTV. Tregimi bazohet në një vajzë e cila punon në një shtëpi të pasur, por më vonë e realizon se rrënjët e saja brenda shtëpisë janë më të thella sesa ajo kishte menduar, shkruan KultPlus.

Për një kohë, “Kasandra” u transmetua edhe në Kosovë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme