займ на карту онлайн потребительский кредит

Ky është seriali i Steven Spielberg i cili do të mund të shihet vetëm natën

10 Qershor, 2019 - 11:30 pm

Steven Spielberg po shkruan një serial televiziv horror për ‘Quibi’ që do të shikohet vetëm natën, kur celularët do të tregojnë se jashtë është errësuar, shkruan lapsi.al.

Për momentin titulli i zhvillimit të serialit është “Spielberg’s After Dark”. Regjisori i famshëm ka shkruar gjashtë episode të një historie të përbërë nga 10 ose 12 seri. Nuk dihet ende data e publikimit dhe historia e këtij projekti.

Të ngjajshme