“No Time To Die”, titulli i kapitullit të 25-të të James Bond

21 Gusht, 2019 - 10:00 am

Filmi i 25-të i aventurave të agjentit të famshëm të mbretëreshës, James Bond do të titullohet “No Time To Die” (S’ka kohë për të vdekur), njoftoi të premten në “Twitter” ekipi i prodhimit.

“Ai do të shfaqet nëpër sallat e kinemave më 3 prill në Britani të Madhe dhe 8 prill në SHBA”, theksoi produksioni.

Për këtë episod të 25-të të realizuar nga regjisori amerikan Cary Fukunaga, britaniku Daniel Craig vesh sërish kostumin e agjentit 007 ndërkohë që aktori amerikan që ka fituar Oscar,  Rami Malek do të luajë rolin e të keqit. Aktoret, Naomie Harris dhe Lea Seydoux do të jenë gjithashtu bashkë me Ben Whishaw. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme