Obama dëshiron që Will Smith ta portretizojë atë në filmin e ri (VIDEO)

15 Gusht, 2017 - 2:38 pm

Obama beson se ka vetëm një njeri të duhur për këtë punë dhe ai është aktori Will Smith pasi ai mendon se vetëm Smith ka veshët e duhur për rolin.

Obama i ka thënë Will Smith se ai do të jetë i lumtur që aktori ta portretizojë atë në një film.
Në një intervistë me James Corden në show-in e Carpool Karaoke të komedianit, aktori dhe reperi i tha Corden se atij i është ofruar për të luajtur rolin e ish-presidentit dhe e ka diskutuar mundësinë me vetë Obamën, shkruan NME transmeton.

Smith tha për Corden se Obama e miratoi këtë, duke thënë: “Besoj se vetëm ai i ka veshët e duhur për rolin”.

Shikoni videon e plotë më poshtë, ose kaloni në 4:30 për bisedën rreth Obamës. / KultPlus.com

Të ngjajshme