Publikohet traileri i “No Time To Die”

1 Shtator, 2021 - 4:00 pm

Është publikuar traileri i shumëpritur i filmit “No Time To Die”, i cili u vonua për një kohë të gjatë për shkak të pandemisë.

Filmi aksion/aventurë do të publikohet më 30 shtator për të gjitha kinematë në Britani të Madhe dhe më 8 tetor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ky film u prit shumë gjatë edhe për shkak që Daniel Craig do të luajë për herë të fundit në rolin e “007”.

Ralph Fiennes në rolin e Ben, Whishaw në rolin e Naomie, Harris në rolin eMoneypenny; Rory Kinnear  në rolin e Tanner; Jeffrey Wright në rol si CIA Agent Felix Leiter; dhe Léa Seydoux në rol si MI6 psychiatrist Madeleine Swann, janë disa nga emrat që do të jenë pjesë e “No Time To Die”./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme