Rita Ora të premten sjell këngën për detektivin Pikachu

15 Prill, 2019 - 5:51 pm

Rita Ora dhe Kygo kanë punuar së bashku për të sjellë këngën për filmin e ri “Detektivi Pikachu”, shkruan KultPlus.

Filmi Detektivi Pikachu do të shfaqet në kinema me 10 maj në Britani të Madhe dhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ryan Reynolds do të jetë zëri i Pokemonit ndërsa pjesë e kastës do të jetë edhe Rita Ora mirëpo akoma nuk është zbuluar se cili personazh i filmit./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme