Seriali më i mirë britanik i të gjitha kohërave mund të rikthehet

16 Gusht, 2017 - 9:35 am

Seriali Only Fools And Horses mund të rikthehet, sipas të birit të krijuesit të kësaj serie, John Sullivan.

Kjo seri luajti për dhjetë vjet, gjatë viteve 1981-1991, me aktorët Nicholas Lyndhurst dhe David Jason, ndërsa tani, Jim Sullivan i ka thënë The Mirror:

“Gjithmonë kam thënë që Only Fools, seria që ne e dimë, ka vdekur bashkë me babanë tim. Sidoqoftë, nuk mund të thuhet se shou dhe personazhet nuk munden dhe nuk do të eksplorohen në mediume të ndryshme”.

Ky serial ishte përzgjedhur si më i miri i të gjitha kohërave në
Britaninë e Madhe. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme