Shtyhet lansimi i filmit të ri të James Bond-it

2 Tetor, 2020 - 11:49 pm

Filmi i ri i James Bond 007 “No Time To Die” është shtyrë deri më 2 prill 2021.

Filmi fillimisht ishte planifikuar të plasohej më 12 nëntor të këtij viti.

“Producentët, Michael G. Wilson dhe Barbara Broccoli, njoftuan sot se publikimi i “NO TIME TO DIE” filmi i 25-të në serinë e James Bond, do të shtyhet deri në 2 prill 2021 në mënyrë që të shihet nga një teatër me audiencë në mbarë botën”, u tha në njoftimin e James Bond në Twitter. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme