‘Stuntwomen’ nga Elena Avdija, dokumentari më i mirë në Akademinë Zvicerane të Filmit

26 Mars, 2023 - 8:53 pm

Filmi ‘Stuntwomen’ nga Elena Avdija ka fituar çmimin ‘Dokumentari në i mirë’ në Akademinë Zvicrane të Filmit, shkruan KultPlus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Avdija nëpërmjet një postimi në Facebook.

Filmi ynë ‘Stuntwomen’ fitoi çmimin e Akademisë zvicerane për dokumentarin më të mirë 2023! Faleminderit të gjithëve për mesazhet dhe inkurajimin tuaj! Ende rri pezull mbi këtë natë të mrekullueshme të çmimeve! Faleminderit për Akademinë e Çmimeve të Filmit Zviceran! Natën e Çmimeve! Faleminderit Akademisë së Çmimeve të Filmit Zviceran!”, ka shkruar Avdija./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme