займ на карту онлайн потребительский кредит

Super-aksioni ‘The Marksman’ me aktorin Liam Neeson, nga sot nis të shfaqet në Cineplexx

21 Janar, 2021 - 1:14 pm

Ylli i njohur Hollywood-ian Liam Neeson rikthehet me një super-film të ri, The Marksman, i cili fillon të shfaqet nga sot në Cineplexx.

Ylli i njohur Hollywood-ian Liam Neeson rikthehet në ekranet e mëdha me filmin The Marksman, që këtë të enjte arrin në Cineplexx si premierë e javës. Filmi nën regjinë e Robert Lorenz, dhe me aktorë të njohur si Liam Neeson, Kathryn Winnick dhe Theresa Luiz, flet për një një fermer në kufirin e Arizonës i cili bëhet mbrojtësi i një djali të ri meksikan i cili arratiset me dëshpërim nga vrasësit e kartelit që e kanë ndjekur atë në SH.B.A.

Trailer embedded: https://fb.watch/3974H7Ysjg/

Përveç këtij filmi, si premiere këtë javë vjen edhe komedia e re e aktores Drew Barrymore, The Stand In, me regji nga Jamie Babbit.

Biletat për këta filma mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx, ose përmes aplikacionit të cilin mund ta shkarkoni në të dy platformat, edhe në IOS, edhe në PlayStore. Më shumë informata rreth filmit The Marksman, mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx. (lidheni me kete link: https://www.cineplexx-ks.eu/movie/The-Marksman/)

Të ngjajshme