Do të realizohet filmi i ri me Joker dhe Harley Quinn

25 Gusht, 2017 - 9:50 am

Jared Leto dhe Margot Robgbie do t’i reprizojnë rolet e tyre si Joker dhe Harley Quinn në një film të ri që sillet rreth dyshes.

Glenn Ficarra dhe John Requa, regjisorët dhe producentët ekzekutivë të hitit të NBC “This Is Us”, të cilët po ashtu e kishin shkruar dhe drejtuar filmin e vitit 2011 “Crazy, Stupid, Love”, janë në negociata finale për nënshkrimin e një projekti të ri filmik që fokusohet në dy antagonistët e Batman.

Filmi pritet të vijojë si pasues i atij “Suicide Squad”, sipas Hollywood Reporter. / KultPlus.com

Të ngjajshme